Hakkımızda

1977 yılında kurulmuş olan firmamız eksantrik pres, hidrolik pres, körük pişirme presleri, körük entegre tesis kurulumunda yılların verdiği tecrübe ve son teknoloji imalat yöntemleri günümüze kadar hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

2002 yılında almış olduğu ISO 901 ve OHSAS 16001 kalite sistemleriyle konusunda uzman kadro ile yurtiçi ve yurtdışında otomotiv sektöründe aranan firmalar arasına girmiştir.

Firmamız 40 tondan 1000 tona kadar mekanik presler, 1000 tona kadar hidrolik presler, abkantlar, körük imalatında kullanılan vulkanizasyon presleri, kauçuk makineleri, test makinaları, körük yapım makinaları, robotik hatlar, transfer hatları vb. imalatında ve kurulumunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Alanında deneyimli ve profesyonel ekibiyle, kaliteli, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle bu hizmetleri kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

İmalatlarımız üretimlerimiz ve hizmetlerimiz esnasında hızlı / pratik çözümler üreterek yurtiçi / yurtdışı piyasa beklentilerine cevap vermektedir.

Teknolojinin tüm imkanlarını proseslerimizin her safhasında kullanmakta ve hizmetlerimizi sunarken sektördeki gelişmeleri sürekli takip etmektedir.